DEĞERLERİMİZ

Kurumsal Birlik

  • Anasayfa
  • Değerlerimiz
  • Genel Müdürümüzden

Komtur Turizm olarak Bilfen ailesine dahil olduk, bizim için yeni bir dönem başladı . Okulumuzun sağladığı bu başarıya yakışır en iyi hizmeti verebilmek adına kaliteli hizmet anlayışını sürekli kılmak için ilk önce ISO 9001 ve TSE 12257 belgelerinin firmamız bünyesine kattık.

Mevcut yeni yapılanmamız içerisinde önem verdiğim hususlardan en önde geleninin tüm çalışanlarıma eğitim olduğunu her platformda dile getirdim. Getirmeye de devam edeceğim. Çünkü öğrencilere hizmet etmek demek aydınlık bir gelecek için insanlığa hizmet etmek demektir.

Dünyada yeteneksiz insan yoktur. Sadece iyi eğitilmemiş ve iyi yönlendirilmemiş insan vardır. Zira eğitimli ve bilgili insanın yapamayacağı bir konu bulunmamaktadır. Hayatımızdaki en önemli varlıklarımız olan çocuklarımızın güvenliği ve konforu için bu güne kadar tüm imkanlarımızı sunduğumuz gibi, bundan sonra da güvenli, konforlu, teknolojik ve en üst seviyede sorumluluk içerisinde hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz. Bu büyük sorumluluğu bu güne kadar güvenle taşıdığımız gibi, bu güveni daha da arttırarak geleceğe de taşıyacağız. Bilinmelidir ki; Anlayışımız daima “SINIRSIZ HİZMET ANLAYIŞI VE KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.” Dünyada 2 şey paylaşarak büyür; 1 Sevgi , 2 Bilgi

Cumhur ŞEN 
Genel Müdür