HİZMETLERİMİZ

Öğrenci Taşımacılığı

  • Anasayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Öğrenci Taşımacılığı

Komtur Öğrenci servisleri , Sevgili Öğrencilerimizi okullarından evlerine/evlerinden okullarına güvenli , rahat ve zamanında yolculuk yapabilmesi için gerekli hizmeti sunmaktadır. Özellikle çocuklarla kolay iletişim kurabilen vizyona sahip personel kadromuz uzun yıllar hizmet verecek organizasyon yapısından oluşmaktadır.

Kadromuzda yeralan Sürücü ve Rehber Personelimiz kurumumuzun öngördüğü modern yapıda çağdaş kıyafet ile hizmet vermektedir . Sürücü ve Rehber Personelimiz tek tip kıyafet giymektedir. Ailelerimizin İletişim kurmalarını sağlamak maksadıyla, Araçlarımızdaki personelimizde bulunan cep telefonlarının açık tutulması tarafımızdan garanti edilmektedir

Öğrenci taşımada;

Çocuklarımız için geliştirilmiş Üç nokta emniyet kemeri ile belden,omuzdan ve göğüsten bağlı kemerler kullanılmaktadır. Araç Takip Sistemi (ARVENTO) ile çocuklarımızın kullandığı servis araçlarımızın hız ve konum bilgileri izlenebilmektedir. Araçlarımızın içinde olağanüstü durumlarda kullanılmak üzere İhtiyaç Paketi (Kek –Su) bulundurulmaktadır.