HİZMETLERİMİZ

Personel Taşımacılığı

  • Anasayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Personel Taşımacılığı

Faaliyete başladığımızdan bugüne kadar geçen 27 yıllık süreçte, en deneyimli olduğumuz faaliyet alanlarından biri olan Personel Servis Taşımacılığı hizmetimiz; yaptığımız büyük yatırımlar, modern ve dünyaca kabul görmüş markalardan oluşan filomuz, deneyimli insan kaynaklarımız, güçlü teknik destek birimlerimiz ve çağa uygun teknolojik altyapımız sayesinde sektöründe öncü ve her zaman örnek teşkil eden bir boyuta ulaşmıştır.

Müşterilerimiz ihtiyaçlarını karşılamak konusunda gösterdiğimiz hassasiyet, hedeflerimizin ve itibarımızın temelini oluşturmaktadır.

Komtur , siz değerli müşterilerimizin çalışanlarını belirlenen güzergahlar içinde sabah evlerinden işyerine akşam ise işyerinden evlerine güvenle taşımaktadır. Komtur gururla taşıdığı bu güveni üç temel prensip üzerinde inşa etmiştir:

-Kalite

Komtur , sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

-Dakiklik

Profesyonellerden oluşan ve yollarını çok iyi bilen araç sürücülerimizle, personeliniz mesai saatinden önce, huzur ve güvenle görevinin başında bulunur.

-Güvenlik

Araçlarımızda taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı, Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır.